• Home
  • Seria A
  • Super gol, Sassuolo barazon dhe shtang Juventus-in (Video)

Super gol, Sassuolo barazon dhe shtang Juventus-in (Video)

Juventus dhe Sassuolo po përballen në Allianz Stadium për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Pas Milan-it, Inter-it dhe Fiorentina-s, sot do të mësohet edhe  gjysmëfinalistja e katërt.

Pas golit të shpejtë të shënuar nga bardhezinjtë në minutën e tretë me Paulo Dybala, miqtë janë kundërpërgjigjur në minutën e 24-t me Traore.

Sulmuesi i miqve ka mposhtur Perin me një goditje të mrekullueshme me të majtën dhe ka rihapur kualifikimin.

Leave A Comment