• Home
  • Month: September 2021

Itali-Spanjë, Luis Enrique përjashton “italianët” nga kombëtarja dhe zbulon parashikimin e psikologut

Luis Enrique, trajneri i Spanjës, ka publikuar listën e të grumbulluarve për fazat finale të Nations League. Furitë e Kuqe do të përballen me Italinë në San Siro 6 tetorin e ardhshëm në gjysmëfinalet e turneut. Mes zgjedhjeve të trajnerit bie në sy mungesa e “italianëve”. Do të mungojnë Alvaro…