• Home
  • Premier League
  • Dy të verdhë në një minutë, arbitri shtang yllin e Arsenal-it (Video)

Dy të verdhë në një minutë, arbitri shtang yllin e Arsenal-it (Video)

Wolves dhe Arsenal po sfidohen për javën e 24-të të Premier League. Topçinjtë luajnë për një vend në Champions, ndërsa Ujqit për t’i afruar zonës Europiane.

Londinezët kanë gjetur golin e avantazhit në minutën e 25-të, por situata është përkeqësuar në minutën e 69-të për skuadrën e Mikel Arteta-s.

Miqtë, në fakt, kanë mbetur me 10 lojtarë pas dy kartonëve të verdhë të marrë nga Martinelli në harkun e një minute. Një vendim, ai i arbitrit Oliver, që ka lën pa fjalë yllin e ri të Arsenal-it.

Leave A Comment