• Home
  • Bundesliga
  • 10 milionë euro në sezon, Bayern ka gati super ofertën

10 milionë euro në sezon, Bayern ka gati super ofertën

Sipas Bild, Bayern ka vendosur t’i bëjë një ofertë të rëndësishme Niklas Sule, për ta bindur që të rinovojë me bavarezët.

Kontrata e qendërmbrojtësit skadon në fund të sezonit dhe kampionët e Gjermanisë janë të gatshëm t’i ofrojnë lojtarit 10 milionë euro në sezon.

Për lojtarin interesohet prej kohësh Chelsea, që rrezikon ta humbasë me kosto zero Antonio Rudiger.

Leave A Comment