• Home
  • Bundesliga
  • “E ka zgjedhur klubin e ri”, menaxheri i yllit të Bayern: Nuk besoj se do të ndërrojë mendim

“E ka zgjedhur klubin e ri”, menaxheri i yllit të Bayern: Nuk besoj se do të ndërrojë mendim

Bayern Munich duket se do ta humbasë gjigantin e mbrojtjes, Niklas Sule, në fundin e këtij sezoni. Ka qenë menaxheri i gjermanit që e ka konfirmuar këtë.

“Klubi i ri është zgjedhur. Niklas ka marrë një vendim dhe do të isha i befasuar nëse do të ndryshonte mendim”, ka thënë Volker Struth për Sport1.

26-vjeçari është transferuar te bavarezët në korrikun e 2017-ës nga Hoffenheim për 20 milionë euro.

Leave A Comment