• Home
  • La Liga
  • GOLAZOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Jordi Alba çmend Camp Nou, Dani Alves spektakolar (VIDEO)

GOLAZOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Jordi Alba çmend Camp Nou, Dani Alves spektakolar (VIDEO)

Ndeshje me shumë emocione ajo mes Barcelona-s dhe Aletico Madrid, që vlen shumë për zonën Champions League në këtë moment…

U deshën 8 minuta lojë që Carrasco të realizonte golin e avantazhit për miqtë e drejtuar nga Diego Simeone.

Por, vetëm 2 minuta zgjati festa e Colchoneros në Camp Nou, sepse me një golazo fluturimthi, Jordi Alba do të barazonte shifrat në 1-1 për djemtë e Xavi Hernandez.

Aksion këmbëngulës nga Barcelona, ​​në të djathtë. Traoré i shërben Alves, i cili i vendos një top shumë të butë Alba-s, i cili nuk mendohet fare por godet menjehere.

Më i miri i fushës në këtë pjese të parë është padyshim Dani Alves.

I bujshëm ka qenë ndikimi i 38-vjeçarit, i përjashtuar nga lista e UEFA Europa League ditët e fundit nga Xavi.

 

Leave A Comment