• Home
  • Bundesliga
  • Bayern rihap kontaktet me yllin, Liverpool dhe United qëndrojnë në pritjë

Bayern rihap kontaktet me yllin, Liverpool dhe United qëndrojnë në pritjë

E ardhmja e Kingsley Coman te Bayern është në dyshim.

Francezi po kërkon një marrëveshje me bavarezët për zgjatjen e kontratës që i skadon më 30 qershorin e viti 2023.

Sipas Bild, për lojtarin interesohen Liverpool dhe Manchester United.

Në 17 ndeshje të luajtura me Bayern-in në këtë sezon, francezi ka shënuar 5 gola dhe ka dhënë 2 asiste.

Leave A Comment