Video: Mbrojtja e Gjermanisë bëhet lëmsh, Ukraina e ndëshkon

Është zhbllokuar shumë shpejt ndeshja e Nations League mes Gjermanisë dhe Ukrainës.

Kanë qenë miqtë që kanë kaluar në avantazh në minutën e 11-të.

Autori i golit ka qenë Yaremchuk, i cili ka përfituar nga një rrëmujë në zonën e rreptësisë dhe ka ndëshkuar Neuer me një predhë.

Leave A Comment