• Home
  • Teuta
  • Tirana kalon me lehtësi vendin e fundit, Teuta fundos Dinamo-n (Video)

Tirana kalon me lehtësi vendin e fundit, Teuta fundos Dinamo-n (Video)

Tirana ka marrë fitoren e radhës në kampionat.

Kryesuesit e Superiores kanë mundur 3-0 vendin e fundit, Kastriotin.

Protagonisti i ndeshjes së luajtur në Air Albania ka qenë Seferi, auto i dy golave në minutën e 23-të dhe 45-të. Ngoo ka fiksuar shifrat në 3-0 në minutën e 74-t.

Kthehet te fitorja Teuta.

Durrsakët kanë mundur 1-0 Dinamon në Selman Stërmasi.

Sfida është vendosur nga një autogol i Bakaj në minutën e 51-të.

Leave A Comment