• Home
  • La Liga
  • Shkëmbim mes Barcelona-s dhe Borussia Dortmund-it: ja lojtarët e përfshirë

Shkëmbim mes Barcelona-s dhe Borussia Dortmund-it: ja lojtarët e përfshirë

Barcelona mund të bëjë një goditje surprizë në orët e ardhshme.

Siç kanë bërë të ditur mediat spanjolle, duket se është zhvilluar një takim me drejtuesit e Borussia Dortmund për të diskutuar për një këmbim mes dy mbrojtësve të krahut: Thomas Meunier mund të shkojë në Katalonjë, ndërsa Sergino Dest do të shkojë në Gjermani.

Dy lojtarët do të transferoheshin të dy me formulën e huazimit me të drejtën e blerjes.

Leave A Comment