• Home
  • Formula 1
  • Kurioziteti, Williams zbulon se si do të jenë makinat e Formula 1

Kurioziteti, Williams zbulon se si do të jenë makinat e Formula 1

Përmes një postimi në rrjetet sociale, makina Williams ka treguar se si do të jetë njëvendëshet e sezonit të ri, ku hyjnë në fuqi rregullat e reja. Makina britanike nuk tregon totalisht njëvendëshen e saj, por jem një version të asaj që pritet të shohim në pistat e Formula 1 këtë vit.

Imazhe digjitale të makinës, shumë estetike dhe më të shkurtra se ato të vitit të kaluar. Ende skuadrat nuk kanë zbuluiar makinat e tyre, gjë që pritet të ndodhë gjatë muajit shkurt. Gjithsesi, imazhet e publikuara nga Williams Racing tregojnë një makinë fantastike dhe mjaft tërheqëse.

Leave A Comment