• Home
  • Bundesliga
  • Goditje e papritur nga klubi i Serisë A, vjen përforcimi nga Bayern

Goditje e papritur nga klubi i Serisë A, vjen përforcimi nga Bayern

Michael Cuisance ka zgjedhur Venezia-n.

Pasi ka arritur marrëveshjen si me italianët, ashtu edhe me CSKA-në e Moskës, mesfushori francez ka zgjedhur formacionin e Paolo Zanetti-t.

Jo vetëm kaq: për lojtarin, që do të transferohet në Serinë A nga Bayern Munich, interesoheshin edhe Metz me Lorient, por që i kanë ofruar klubit bavarez vetëm një huazim.

Venezia ka fituar konkurrencën dhe e ka mbyllur operacionin për një shifër të përafërt me 4 milionë euro.

Leave A Comment