• Home
  • Premier League
  • Eriksen kthehet dhe fikson objektivat: Në fillim të shpëtojmë Brentford, më pas…

Eriksen kthehet dhe fikson objektivat: Në fillim të shpëtojmë Brentford, më pas…

Brentford ka prezantuar Christian Eriksen, “përforcimi i mirë në historinë e klubit”, siç e ka përshkruar trajneri i skuadrës së Premier League, Frank.

Danezi mendon që tani për Kupën e Botës:

“Një nga gjërat e para që i kam thënë kardiologut tim ka qenë se objektivi im ishte të kthehesha në formë për Botërorin. Mungojnë akoma shumë muaj, një pritje e gjatë”, ka thënë ish-ylli i Inter-it.

“Do të bëj gjithçka është e mundur. Në fillim dua ta ndihmoj Brentford të qëndrojë në Premier League. Jam këtu për të ndihmuar skuadrën”.

Leave A Comment