• Home
  • La Liga
  • E PAFALSHME | Casemiro fal topin, Bilbao shënon! Real Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit (VIDEO)

E PAFALSHME | Casemiro fal topin, Bilbao shënon! Real Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit (VIDEO)

Një gol në minutën e 89-të nga Alex Berenguer fundos Real Madridin dhe e çon Athletic Bilbao në gjysmëfinalen e Copa del Rey.

Goli i anësorit bardhekuq, i cili hyri në minutën e 46-të dhe shënoi golin e ndeshjes në fund (1-0), vendosi sfidën e “San Mamés”.

Blancos e Ancelottit, pra, u eliminuan nga kupa. Nje disfarte qe mban edhe firmen e Casemiros, qe fal top vendimtar. Ne fakt, brazilianet e Realit dje mberriten ne mbremje dhe sot ishin ne fushe…

 

Leave A Comment