• Home
  • Bundesliga
  • Dortmund, zëvendësuesi i Haaland vjen nga Real Madrid

Dortmund, zëvendësuesi i Haaland vjen nga Real Madrid

E ardhmja e Erling Haaland është akoma e paqartë.

Sulmuesi norvegjez ka shumë mundësi të largohet nga Signal Iduna Park verën e ardhshme dhe preferenca e tij duket se është Real Madrid.

Pikërisht nga Los Blancos mund të vijë edhe zëvendësuesi i tij te verdhezinjtë.

Sipas Ok Diario, gjermanët do ta zëvendësojnë Haaland me Luka Jovic, i cili nuk po gjen hapësira te Real Madrid.

Leave A Comment