• Home
  • La Liga
  • City duhet të marrë një vendim, Real dhe PSG janë gati të përfitojnë

City duhet të marrë një vendim, Real dhe PSG janë gati të përfitojnë

Verën e ardhshme, Manchester City do të duhet të marrë një vendim: t’ia rinovojë kontratën Raheem Sterling, apo ta shesë.

Sulmuesi anglez ka një kontratë deri në vitin 2023 dhe, një vit larg skadencës, çështja nuk mund të shtyhet më.

ESPN ka shkuar se mundësia e një lamtumire është shumë e lartë,  duke parë se marrëdhënia me Josep Guardiola nuk janë shumë të mira.

Real Madrid dhe PSG janë gati të ndërhyjnë.

Leave A Comment