CHAMPIONS: 3 gola në 20′, ndizet Atletio-Liverpool (Video)

Pesë minuta i kanë mjaftuar Liverpool-it për të ndëshkuar dy herë Atletico Madrid në Ëanda Metropolitano.

Milner ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e 8-të duke devijuar një goditje të Salah drejt portës dhe Keita ka dyfishuar në të 13-ën me një predhë.

Kundërpërgjigja e spanjollëve ka ardhur në minutën e 20-të me Griezmann. Një gol që është konfirmuar pas ndërhyrjes së VAR.

 

 

Leave A Comment