• Home
  • Bundesliga
  • BAYERN “mbyll” Bundesliga-n ende pa mbaruar viti! Poker sonte

BAYERN “mbyll” Bundesliga-n ende pa mbaruar viti! Poker sonte

Suksesi i pestë radhazi në ligë për Bayern Munich. Skuadra e Nagelsmann mposht Wolfsburgun pa shumë probleme në javën e shtatëmbëdhjetë të Bundesligës.

Ndeshja u zhbllokua nga Thomas Muller në minutën e 7-të të pjesës së parë dhe më pas u mbyll në pjesën e dytë nga Upamecano, Sané dhe i pashmangshmi Robert Leëandoëski.

Në renditje, kampionët në fuqi fluturojnë për një moment në plus nëntë mbi Borussia Dortmund.

Leave A Comment