• Home
  • La Liga
  • Atletico me 10 lojtarë, ndërhyrja është për burg (Video)

Atletico me 10 lojtarë, ndërhyrja është për burg (Video)

Pas penalltive dhe golave në pjesën e parë, tani ka ardhur edhe kartoni një karton i kuq në ndeshjen e çmendur që po zhvillohet në La Liga mes Atletico Madrid dhe Getafe-s.

Ka qenë qendërmbrojtësi i Colchoneros, Felipe, ai që ka qenë i detyruar të shkojë në dhomat e zhveshjes para kohe.

32-vjeçari i Atletico-s ka bërë një ndërhyrje të frikshme, duke goditur me shkelm në fytyrë kundërshtarin dhe arbitri Bengoetxea ka nxjerrë menjëherë kartonin e kuq.

Leave A Comment