• Home
  • Champions League
  • Atalanta pëson edhe të tretin, turpërohet mbrojtësi i zikaltërve (Video)

Atalanta pëson edhe të tretin, turpërohet mbrojtësi i zikaltërve (Video)

Atalanta po kalon një mbrëmje të vështirë kundër Villarreal.

Spanjollët po fitojnë 3-0 në Bergamo dhe duket se e kanë hipotekuar vendin në 1/8-at e Champions League.

Danjuma ka realizuar golin e tij të dytë personal dhe të tretin për miqtë në minutën e 51-të.

Moreno ka dhënë asistin, pasi ka turpëruar me një lëvizje mbrojtësin e Atalanta-s, Palomino.

Leave A Comment